Volné pracovní místo  FINANČNÍ ÚČETNÍ BEZ ZNALOSTI CIZÍHO JAZYKA

Lokalita Chomutov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Náš klient, zahraniční výrobní společnost, hledá nového člena do svého finančního oddělení na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

-účetní a daňová evidence majetku v programu Helios
-evidence majetku podle platných účetních standardů
-zodpovědnost za roční inventarizaci
-aktivní účast na uzávěrkách a příprava potřebných podkladů pro reporting
-vedení a účtování pokladny

Požadujeme

Váš profil:

-min SŠ vzdělání
-praxe v oblasti finančního účetnictví a majetkové evidence
-zkušenosti s roční inventarizací a znalost lokálních účetních standardů
-znalost programu Helios a účetní standardů US GAAP výhodou
-schopnost samostatné práce a týmové spolupráce
-zodpovědnost, pečlivost a schopnost efektivně plánovat a organizovat práci

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:

-podporu menšího týmu profesionálů
-příjemné pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu
-pravidelné bonusy a systém benefitů
-možnost jazykového vzdělávání a rozvoje - kurzy AJ

Pokud máte zájem o více informací, zašlete , prosím, svůj životopis.